Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE2018/dod

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE2018/dod

23 kwietnia br. II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida gościło wswych progach gimnazjalistów szkół powiatu krasnostawskiego w ramach Dnia Otwartych Drzwi. „Norwid” jak zwykle przyciągnął tłumy zwiedzających, a na gości czekało mnóstwo atrakcji.

Gimnazjaliści chętnie uczestniczyli w zajęciach otwartych przygotowanych przez naszych nauczycieli i uczniów, były to zajęcia z chemii, biologii, geografii, języka francuskiego, historii oraz pokazy robotów. W pracowni Filmoteki Szkolnej swoją ofertę zaprezentował również Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Filmowy „Iluzjon”. Gimnazjaliści mieli również okazję poznać ofertę międzynarodowych projektów Erasmus+, w których uczestniczą uczniowie „Norwida”.
Uczniowie mogli obejrzeć również Szkolne Centrum Dydaktyczne, w skład którego wchodzą biblioteka, wypożyczalnia i internetowe centrum informacji multimedialnej. Na naszych gości czekał słodki poczęstunek w „Kawiarence” oraz nagrody za aktywny udział w zajęciach.
W tym dniu nasza szkoła była również organizatorem Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora II LO. Po zaciętych meczach I miejsce po raz drugi z rzędu zajęli reprezentanci Gimnazjum w Orłowie Drewnianym, drugie miejsce przypadło Gimnazjum w Izbicy, a trzecie miejsce drużynie z Gimnazjum w SiedliskachW turnieju wyróżniono również najlepszych zawodników: Julię Kić z Gimnazjum w Izbicy oraz Wojciecha Bartosiaka z Gimnazjum w Siedliskach. Wszystkie drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Miło nam, że oferta naszej szkoły cieszy się tak dużym zainteresowaniem.
Drodzy Gimnazjaliści – czekamy na Was we wrześniu!
{gallery}GALERIE2018/dod{/gallery}