Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE2018/studniowka

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE2018/studniowka

Dnia 28 stycznia 2018 r. uczniowie klas maturalnych II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Krasnymstawie mieli okazję na chwilę zapomnieć o przygotowaniach do matury i spędzić czas na wspaniałym balu studniówkowym w Centrum Hotelowo – Konferencyjnym „Regent” w Pawłowie.

Uczniowie prowadzący, czyli Kamila Daniło, Kinga Tubielewicz, Łukasz Michalak orazPaweł Piątkowski powitali zaproszonych gości: Przewodniczącego Rady Powiatu – pana Marka Nowosadzkiego, dyrektora II LO panią Annę Antygę, wicedyrektor Anetę Kaczmarek, wychowawców klas trzecich: panią Ewę Magdziarz, panią Elżbietę Kargul oraz pana Bartłomieja Czajkę. Szczególnie gorąco powitano maturzystów i ich rodziców.
W swoim wystąpieniu dyrektor szkoły pani Anna Antyga przypomniała maturzystom, że etap ich drogi życiowej związany z tym liceum, powoli, nieubłaganie dobiega końca. Był to czas przeznaczony na zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale także i korzystanie z uroków młodości. Życzyła maturzystom powodzenia podczas egzaminów dojrzałości, spełnienia marzeń i wspaniałej zabawy do białego rana. Złożyła też na ręce Rodziców gorące podziękowania za zaangażowanie w organizację balu studniówkowego.
Przemawiając do młodzieży Przewodniczący Rady Powiatu pan Marek Nowosadzki zwrócił uwagę na to, że w życiu wszystko ma swój czas, jest czas nauki, zabawy, podejmowania życiowych decyzji i czas wspomnień. Życzył również, by studniówkowy wieczór należał do tych najpiękniejszych chwil, które zapadną głęboko w pamięć.
W imieniu Rodziców głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców pani Elwira Tubilewicz, która podziękowała dyrekcji i nauczycielom za trud włożony w kształtowanie umysłów i charakterów zebranej na sali młodzieży.
W podziękowaniu za „wspieranie w trudnej drodze ku dorosłości” wykształcenie i wychowanie młodzież z II LO wręczyła dyrekcji, wychowawcom i rodzicom kwiaty. Swoją wdzięczność wyrazili także piosenkami w wykonaniu Jagody Chojan z klasy IIIb oraz Justyny Czyż i Wiktorii Król z klasy IIIa.
W podniosłą atmosferę balu wprowadziły wszystkich słowa Adama Mickiewicza:
„Podkomorzy rusza
I z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza,
I wąsa podkręcając, podał rękę Zosi
I skłoniwszy się grzecznie, w pierwszą parę prosi.
Za Podkomorzym szereg w pary się gromadzi,
Dano hasło…” – Poloneza czas zacząć.
Znakomita zabawa trwała do białego rana!
{gallery}GALERIE2018/studniowka{/gallery}