Uczniowie klas pierwszych wraz z opiekunami Dzień Dziecka świętowali na rajdzie rowerowym.
rajd

Trasa rajdu wiodła wyznaczonym szlakiem rowerowym: Krasnystaw – Kolonia Krakowskie Przedmieście – Niemienice – Krasnystaw. Po przemierzeniu 20 km uczestnicy rajdu zatrzymali się w Słonecznej Osadzie. Tam czekało na nich wiele atrakcji. Największym zainteresowaniem, zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, cieszyło się strzelanie z łuków. Niepokonanym we wszystkich seriach okazał się Marcin, uznany za Mistrza Łucznictwa. Uczestnicy rajdu rozegrali turniej w siatkówkę i pojedynki w badmintona. Zwycięstwo odniosła drużyna „Pochmurne niebo”. Po sportowo – rekreacyjnych zmaganiach każdy z uczestników chętnie schronił się „pod strzechą”, aby skorzystać z poczęstunku wcześniej przygotowanego przez opiekunów. Po aktywnym wypoczynku spędzonym w miłym towarzystwie wszyscy uczniowie zadowoleni wrócili do domów.

Uczestnicy rajdu: Aleksandra Harasim, Julia Czarnecka, Aleksandra Ścibor, Julia Dolak, Weronika Halinowska, Katarzyna Żuk, Edyta Pastuszak, Dawid Manachiewicz, Marcin Kawęcki, Dominik Typiak, Filip Huba

Opiekunowie rajdu: Joanna Szufnara, Bartłomiej Czajka