Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2017/piknik

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2017/piknik

14 lutego odbył się Walentynkowy Festyn Edukacyjny, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w ramach promocji szkół i placówek powiatu krasnostawskiego. Gimnazjaliści mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną przygotowaną na rok szkolny 2017/2018. Starosta Krasnostawski – pan Janusz Szpak, który otworzył imprezę, zapewnił młodzież gimnazjalną o wysokim poziomie lokalnych szkół i serdecznie zachęcał do ich wyboru.

Gimnazjaliści obejrzeli zabawny spektakl „Gdzie ten teatr? Miał tu być”, przygotowany przez panią Janinę Młynek z krasnostawskiego MDK, w którym wystąpiła również utalentowana młodzież z II LO: Kacper Fidecki (IA), Weronika Gumieniak (IB), Mateusz Liśkiewicz (IB), Ilona Kalamon (IIA) oraz Paweł Piątkowski (IIA).
Następnie goście zwiedzili stoiska przygotowane przez szkoły ponadgimnazjalne.
Uczniowie gimnazjów mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną II LO oraz porozmawiać z naszymi uczniami, którzy gorąco zachęcali trzecioklasistów, aby we wrześniu dołączyli do społeczności „Norwida”. II LO przygotowało mnóstwo atrakcji dla zwiedzających. Wielką popularnością cieszył się quiz multimedialny – uczniowie konkurowali ze sobą w różnych dziedzinach wiedzy korzystając ze specjalnej aplikacji. Było wiele nagród i słodkich upominków przygotowanych przez uczniów „Norwida” dla młodszych kolegów. Mamy nadzieję, że gimnazjaliści spędzili z nami miło czas i zechcą niedługo dołączyć do II LO – SZKOŁY Z PASJĄ!
Serdecznie dziękujemy wszystkim absolwentom, którzy aktywnie włączyli się w promocję II LO. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji: "Absolwenci Norwida"
{gallery}GALERIE_2017/piknik{/gallery}