Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2017/warsz_dziennik

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2017/warsz_dziennik

25 października 2016 r. członkowie Koła Dziennikarskiego II LO oraz inni chętni uczniowie uczestniczyli w warsztatach dziennikarskich, które poprowadził dla nas pan Bartosz Szpakowski z Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

W części teoretycznej zaprezentowane zostały m.in. techniki filmowania, tworzenia produkcji filmowej oraz sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach np. słabe oświetlenie. Uczniowie obejrzeli przykładowy reportaż i zostali zapoznani z podstawowymi zasadami przeprowadzenia wywiadu.

Członkowie naszego Koła Dziennikarskiego zaprezentowali swoje dotychczasowe reportaże, które poddane zostały profesjonalnej analizie i ocenie. Uczniowie usłyszeli wiele ciepłych słów. „Nie spodziewałem się, że w waszej szkole zastanę tak profesjonalny sprzęt do pracy dziennikarskiej.  Jednak przede wszystkim jestem pełen uznania dla waszej pracy. To, co zrobiliście do tej pory to prawdziwy profesjonalizm.” – takie słowa skierował pan Bartosz Szpakowski do naszych szkolnych operatorów, montażystów i dziennikarzy na zakończenie spotkania.
Aneta Karczmarek
Andrzej Szałaj klasa I B