Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2017/pielgrzymka

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2017/pielgrzymka

W dniu 24 września 2016 r. uczniowie klas trzecich II LO wyruszyli na 32. Pielgrzymkę Maturzystów Archidiecezji Lubelskiej. Hasłem tegorocznego pielgrzymowania stały się słowa "Idźcie i nauczajcie".
Image00001

Młodzież zwiedzała zabytki Jasnej Góry pod opieką ks. Roberta Fariana, pani dyrektor Anny Antygi, pani Moniki Adamczuk – Szamik, pani Joanny Szufnary i pani Ewy Żelazko. W strugach ulewnego deszczu społeczność maturzystów uczestniczyła w Drodze Krzyżowej na Wałach Jasnogórskich. Następnie uczniowie wzięli udział w uroczystej mszy św. pod przewodnictwem ks. bp Mieczysława Cisły, modląc się w intencji powodzenia egzaminów maturalnych i rozwagi w podejmowaniu życiowych wyborów. W podniosłej atmosferze, przy zapalonych świecach młodzi ludzie odnowili przyrzeczenia chrzcielne i złożyli Akt Zawierzenia Matce Bożej Jasnogórskiej.
{gallery}GALERIE_2017/pielgrzymka{/gallery}