W poniedziałkowy wieczór 2 lutego 2015 roku uczniowie klas drugich II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Krasnymstawie bawili się na balu półmetkowym.

Prowadzący imprezę - Patrycja Krzysztofiak oraz Maciej Domański z klasy II B powitali przybyłych gości – dyrektor szkoły panią Annę Cichosz, wicedyrektor panią Annę Antygę, wychowawców klas drugich – pana Roberta Bobryka, panią Anetę Karczmarek, panią Marię Pliszczyńską, panią Agnieszkę Jarosz, panią Monikę Filewicz oraz rodziców. Następnie głos zabrała pani dyrektor Anna Cichosz, która serdecznie podziękowała uczniom i rodzicom za organizację tak wspaniałego wieczoru. Pani dyrektor przypomniała uczniom, że są na półmetku swojej drogi do egzaminu maturalnego i życzyła im dalszych sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Podkreśliła, że są dni wytężonej pracy, ale przychodzi też czas na zasłużony odpoczynek i zabawę. „Dziś życzę Wam samych radosnych chwil i wspaniałej zabawy” – powiedziała otwierając bal. Miłym akcentem wieczoru były też podziękowania uczniów dla dyrekcji II LO oraz wychowawców za trud włożony w edukację i wychowanie, ale także za wsparcie, uśmiech, życzliwość i serdeczną atmosferę, która towarzyszy całej społeczności szkolnej każdego dnia. Wyrazem wdzięczności były piękne kwiaty i miłe słowa. W karnawałowej atmosferze młodzież oraz goście bawili się do białego rana.