Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2015/wywiadowka1

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2015/wywiadowka1

Dnia 22 września 2014 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida odbyło się zebranie rodziców klas pierwszych. Pani dyrektor Anna Cichosz powitała serdecznie wszystkich przybyłych i przedstawiła wychowawców klas.
DSC 0222 comp

Wychowawczynią kl. IA jest pani Joanna Szufnara, kl. IB pani Bożena Szafran-Ogonowska, kl. IC pani Monika Adamczuk-Szamik, a kl. ID pani Ewa Łubińska.

Następnie pani dyrektor podała najważniejsze informacje o szkole. W klasach pierwszych uczy się 109 uczniów, w tym 70 dziewcząt i 39 chłopców. Podkreśliła, że baza szkoły zapewnia młodzieży bardzo dobre warunki; każda pracownia ma dostęp do Internetu w większości są zamontowane projektory, jest też dobrze wyposażona siłownia i sala gimnastyczna.

W dalszej części rodzice zapoznali się z zasadami zdawania egzaminu maturalnego w 2017 roku. Pani Anna Cichosz poinformowała także o rozszerzeniach programowych i przedmiotach uzupełniających w latach 2014-2017.  Następnie pani wicedyrektor Anna Antyga zapoznała obecnych z dokumentami, takimi jak Statut Szkoły, Koncepcja pracy szkoły na lata 2012-2015, Program Wychowawczy oraz Program Profilaktyki.

Pani dyrektor Anna Cichosz zachęciła dojeżdżającą młodzież do korzystania z internatu przy I LO im. W. Jagiełły, podkreśliła fakt zwolnienia z opłat za czesne.

Następnie pani Agnieszka Jarosz omówiła program nauczania wychowania do życia w rodzinie. Zebrani wysłuchali także prelekcji pedagoga szkolnego, pana Rafała Dudzińskiego na temat narkotyków. Po zakończeniu części ogólnej zebrania rodzice spotkali się z wychowawcami poszczególnych klas.
{gallery}GALERIE_2015/wywiadowka1{/gallery}