Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2016/Dzien_Otwartych_Drzwi

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2016/Dzien_Otwartych_Drzwi

Otwieramy drzwi szkoły!

W dniu 26 kwietnia Dzień Otwartych Drzwi Szkoły zgromadził w II LO ogromną liczbę uczniów gimnazjów z powiatu krasnostawskiego. Przybyłych uczniów i nauczycieli powitali bardzo serdecznie tegoroczni maturzyści Patrycja Krzysztofiak i Maciej Domański razem z panią wicedyrektor Anną Antygą. Rozstrzygnięto finał XI Konkursu Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej – zwycięzcy konkursu obdarowani zostali cennymi nagrodami.

Licznie przybyli gimnazjaliści z zainteresowaniem zapoznawali się z ofertą edukacyjną „Norwida”. Nasi uczniowie dowcipnie i pomysłowo promowali klasy, do których uczęszczają. Zespół „The Norwids” w składzie: Michał Bałabuch – kl. III e (akordeon), Michał Antoniak – kl. III a (perkusja), Łukasz Wieleba – kl. III b (gitara); Jagoda Chojan –kl.I b, Karolina Jakimcio – kl.I b, Natalia Chwała – kl. III c, Kinga Tubilewicz – kl. I b, Justyna Czuba – kl.II a, Wiktoria Janeczko – kl.IIa (śpiew) wspólnie z młodszymi kolegami odśpiewał piosenkę specjalnie skomponowaną na tę okazję. Autorką tekstu jest pani Aneta Karczmarek. Następnie na gimnazjalistów oczekiwało wiele atrakcji!

Młodzież promująca klasę o profilu europejsko – humanistycznym przygotowała prezentację plakatów filmowych, quiz historyczny i konkurs na temat działalności MDKFu.

Profil matematyczno – politechniczny zaprezentował gry zręcznościowe i zabawy logiczne; stoisko językowe – zagadki w języku angielskim, niemieckim i francuskim; natomiast stanowisko geograficzne – pokazy skał i minerałów. Klasa o profilu medyczno – przyrodniczym przyciągała wielu gości niesamowitymi doświadczeniami chemicznymi i pokazami medycznymi. Sportowcy natomiast z dumą prezentowali sukcesy i osiągnięcia sportowe.

Wszystkie stoiska kusiły fantastycznymi wypiekami i niespodziankami!

Przy każdym profilu istniała możliwość sprawdzenia wiedzy – gimnazjaliści, którzy zdobyli minimum trzy punkty mogli wymienić je na nagrody. Konkursy cieszyły się ogromnym powodzeniem! Koledzy i koleżanki z gimnazjum chwalili sympatyczną i przyjazną atmosferę szkoły. Z wieloma z nich zobaczymy się już we wrześniu!
Ogromne podziękowania należą się pani wicedyrektor Annie Antydze, pani Anecie Karczmarek, wszystkim nauczycielom oraz uczniom, a szczególnie klasom II c, I a, I b oraz III b i d za zaangażowanie i wysiłek włożony w organizację tej uroczystości.

{gallery}GALERIE_2016/Dzien_Otwartych_Drzwi{/gallery}