Dnia 7 września 2013 r. w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Fajsławicach odbyła się Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2013/2014. Miło nam poinformować, że wyróżniająca się praca nauczycieli II LO została doceniona i nagrodzona.
W dowód uznania umiejętności pedagogicznych oraz za szczególne zaangażowanie i osiągnięcia w pracy nauczycielskiej Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymał pan Marek Nowosadzki – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie, natomiast Nagrodę Kuratora Oświaty otrzymała pani Ewa Magdziarz – nauczyciel języka polskiego, opiekun Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Iluzjon” i lokalny lider Filmoteki Szkolnej. Te zaszczytne wyróżnienia zostały wręczone nauczycielom przez pana Tadeusza Sławeckiego – Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, pana Krzysztofa Babisza – Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz pana Janusza Szpaka - Starostę Krasnostawskiego.

Społeczność naszej szkoły serdecznie gratuluje nagrodzonym nauczycielom i składa gorące wyrazy uznania.