Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2016/studniowka

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2016/studniowka

W sobotę, 30 stycznia 2016 r. maturzyści II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Krasnymstawie bawili się wraz Dyrekcją, wychowawcami, nauczycielami, gośćmi i rodzicami na wspaniałym Balu Studniówkowym.

Bal otworzyła wicedyrektor II LO pani Anna Antyga, która w swym przemówieniu zwróciła się do młodzieży słowami  „Do matury pozostało 94 dni. To bardzo wiele. Jestem pewna, że uda wam się wykorzystać ten czas bardzo efektywnie i tak samo jak dziś jesteśmy z was dumni, że jesteście tacy piękni i dostojni, tak w czerwcu będziemy dumni z waszej wiedzy i mądrości.” Pani wicedyrektor podziękowała również nauczycielom i wychowawcom za wytrwałość i systematyczną  pracę z młodzieżą oraz za poświęcony czas i cierpliwość. Na ręce obecnego na balu wicestarosty pana Henryka Czernieja złożyła podziękowania za wsparcie i pomoc we wszelkich działaniach na rzecz rozwoju szkoły. Nie zabrakło ciepłych słów skierowanych do rodziców naszych maturzystów: „ Z całego serca chciałabym Państwu pogratulować wspaniałych dzieci. Wiem z doświadczenia, że jest to moment ważny na trudnej drodze rodzicielstwa, ważny i wzruszający, bo zapewne Państwo uświadamiają sobie dzisiaj, że z tych małych dzieci wyrosły tak wspaniałe osoby. Możecie Państwo być z nich dumni!” – powiedziała pani wicedyrektor. Ciepłe słowa skierował do młodzieży Wicestarosta pan Henryk Czerniej. W swoim wystąpieniu podkreślił, że od studniówki  następuje odliczanie dni do najważniejszego egzaminu w ży­ciu uczniów, egzaminu, który  decyduje o przyszłych losach edukacyjnych i zawodowych abiturientów.  Studniówka to nie tylko ostatnia okazja do wspólnej zabawy z przy­jaciółmi, ale także pierwszy krok w dojrzałość. Kończąc swoje wystąpienie życzył pomyślnego zdania egzaminów maturalnych oraz udanego balu studniówkowego.

Maturzyści dziękowali Dyrekcji szkoły, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za  trud wychowania i wsparcie. Wyrazem wdzięczności były kwiaty i piosenka w wykonaniu Iwony Korzec, uczennicy klasy III E.

Po części oficjalnej pani wicedyrektor wraz z prowadzącymi uroczystość Patrycją Krzysztofiak i Maciejem Domańskim z klasy III B zaprosiła wszystkich do zabawy tradycyjnym: „POLONEZA CZAS ZACZĄĆ!”

Zabawa w wyśmienitych nastrojach trwała do białego rana!
{gallery}GALERIE_2016/studniowka{/gallery}