W II LO od października b.r. zaczyna działać Koło Młodego Tłumacza Języka Niemieckiego.

Jeżeli uczysz się tego języka i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, to zachęcamy Cię do udziału w zajęciach. Zapraszamy uczniów naszej szkoły, jak również gimnazjalistów szkół powiatu krasnostawskiego. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu i rozpoczną się w październiku 2015 r. Prowadzący to wykwalifikowani specjaliści II LO: pani  Beata Ortyl- nauczyciel i tłumacz przysięgły języka niemieckiego i pani Agnieszka Kontek – nauczyciel języka niemieckiego.
Zgłoszenia gimnazjalistów przyjmujemy indywidualnie w sekretariacie szkoły lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 października 2015 r.