31 marca 2018 roku, tuż przed Świętami Wielkanocnymi, po raz trzeci spotkali się absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Krasnymstawie, na meczu koszykówki. W tym roku postanowili zagrać z okazji 25 - lecia szkoły. Frekwencja była wysoka, przybyli zarówno zawodnicy, jak i ich rodziny oraz znajomi. Rozegrane zostały dwa mecze podzielone na 10-minutowe kwarty.

Pierwszy mecz wygrała drużyna „Białych” 39:31. Najlepszym zawodnikiem meczu został Łukasz Tymicki reprezentujący drużynę „Czerwonych”, który zdobył 13 punktów, natomiast wśród kobiet najlepiej zaprezentowała się Aneta Hałas z drużyny „Białych” zdobywając 9 punktów. Najlepiej zbierającym zawodnikiem został Michał Szostak również z drużyny „Białych”.
W drugim meczu zwyciężyli „Czerwoni” 49:36. Tym razem najlepszym zawodnikiem meczu został Michał Szostak, z zespołu „Białych” zdobywając 16 punktów, wśród kobiet królowała Anna Rut „Czerwoni” uzyskując 8 punktów z gry. Natomiast najlepiej zbierającym został Robert Kasprzak z drużyny „Białych”.
Biali: Jacek Wróbel, Robert Kasprzak, Michał Szostak, Bartosz Mazurek, Karol Dudkowski, Aneta Hałas, Dominika Janiak, Konrad Kostrzanowski.
Czerwoni: Marcin Kwiecień, Łukasz Tymicki, Anna Rut, Karolina Karpiuk, Konrad Szostek, Jarek Drzewiecki, Maciek Kwiatkowski, Paweł Franczak, Monika Adamczuk.
Było nam niezmiernie miło wszystkich gościć. Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia w przyszłym roku na IV Turnieju Absolwentów.