31 marca 2018 roku, tuż przed Świętami Wielkanocnymi, po raz trzeci spotkali się absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Krasnymstawie, na meczu koszykówki. W tym roku postanowili zagrać z okazji 25 - lecia szkoły. Frekwencja była wysoka, przybyli zarówno zawodnicy, jak i ich rodziny oraz znajomi. Rozegrane zostały dwa mecze podzielone na 10-minutowe kwarty.

Spotkania klasowe odbyłyby się po uroczystościach finałowych 15 czerwca. Bal Absolwentów - około godz. 19 - również 15 czerwca 2018 r.Zajeździe Barbara, Zakręcie 3. Koszt balu - ok. 100 zł. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń. W zależności od Waszego zainteresowania podejmiemy decyzję o formie spotkania.

Rok 2018 dla społeczności II Liceum Ogólnokształcącego im C. K. Norwida w Krasnymstawie jest czasem świętowania. 15 czerwca będziemy uroczyście obchodzić Jubileusz XXV-lecia Szkoły. Chcielibyśmy przywołać żywe wspomnienia i przybliżyć nieco z historii tej wyjątkowej i tak intensywnie rozwijającej się placówki oświatowej. Powstanie szkoły było znakiem przemian jakie dokonały się w Polsce po 1989 r.